Hair Therapy - Brazilský NATURA Keratin

Brazilský NATURA Keratin

Brazilský NATURA KERATIN uhlazuje a ošetřuje vlasy, navrací jim přirozenost, lesk a vitalitu. Díky svému složení pečuje o zdraví vlasů uvnitř i na venek. Vlasy se po ošetření nelámou (mohou pak dorůstat) a necuchají se.

Složení NATURA KERATINU je 100% přírodní bez umělých přísad. Je vytvořen z přírodních keratinových proteinů a silicií, z vybraných bylinných a ovocných extraktů, rostlinných olejů a Aloe Vera – certifikované organické složení. Neobsahuje Formaldehyd.
Některé značky Brazilského Keratinu používají umělé přísady podporující ohromný výsledek. Tyto přísady jsou však zdraví škodlivé.

NATURA KERATIN proniká zažehlováním do vlasů, vyplňuje poškozená místa a tím vlasy vyhlazuje a regeneruje. Je určen pro všechny typy vlasů (přírodní, rovné, vlnité, porézní, chemicky ošetřené barvením či melírováním). Aplikace trvá 2-3 hodiny. Efekt je okamžitý, po aplikaci jsou vlasy krásné, vyhlazené, lesklé a hebké po dobu 2-4 měsíců. Efekt je větší u narušenějších vlasů. Vlasy se necuchají a jejich každodenní úprava je velmi snadná. Keratinové ošetření se postupně z vlasů vymývá.
Pro prodloužení efektu ošetření doporučujeme používat péči pro domácí ošetření značky NATURA KARATIN.

NATURA KERATIN vlasy nejen vyhlazuje, ale i hluboce regeneruje a chrání před vnějšími vlivy(mráz, vítr, chlorovaná voda, mořská voda, sluneční UV záření).

Více informací o NATURA KERATINU naleznete na http://www.naturakeratin.cz

Cena jednoho ošetření od 1.000,-Kč do 6.000,-Kč dle skutečné spotřeby materiálu, hustoty vlasů a typu aplikace.